Partnerzy

 

 

Anoto – jesteśmy jedynym polskim partnerem (Solution Provider) szwedzkiej firmy Anoto, producenta długopisów cyfrowych. Dzięki tej współpracy możemy oferować na polskim rynku autorskie produkty i usługi oparte o technologię Anoto.


Wacom - wiodący producent interaktywnych tabletów i ekranów piórkowych, jak również rozwiązań wykorzystujących cyfrowe pióra i podpisy. Wspólnie z firmą Wacom dostarczamy klientom rozwiązania w obszarze eSignature, łącząc doświadczenie światowego lidera w zakresie hardware’u z naszą wiedzą dotyczącą software’u.

 

Microsoft – jesteśmy partnerem firmy Microsoft w ramach programu BizSpark, dzięki czemu mamy stały dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i programistycznych tej przodującej na rynku informatycznym firmy.

CompuGroup Medical – lider polskiego rynku IT w branży medycznej, dostawca szpitalnego systemu informatycznego CliniNET. Produkt CliniNET został zintegrowany z długopisami cyfrowymi, aby lekarze, pielęgniarki, a nawet pacjenci mogli szybko, sprawnie, w sposób intuicyjny wprowadzać dokumenty do systemu.

 

 

Asseco – lider rynku IT w Europie środokowo-wschodniej. System klasy HIS: AMMS został zintegrowany z długopisami cyfrowymi, aby można było prowadzić pełną elektroniczną dokumentację medyczną, także w tych obszarach, w których wciąż jest konieczność korzystania z papieru.


Miasto Poznań – bierzemy udział w programie startup.poznan.pl, który polega na wzajemnej współpracy miasta oraz twórców startupów, które wywodzą się z Poznania.

 

 

SpeedUp – posiadamy wsparcie funduszu inwestycyjnego SpeedUp SeedFoundingGroup. Zapewnia nam to bezpieczeństwo finansowe, a także szerokie zaplecze merytoryczne i organizacyjne.

Poznański Park Naukowo-Technologiczny – posiadamy wsparcie funduszu inwestycyjnego Fundacji UAM.

 

Estomed – Hakon Software, twórcy jednego z najciekawszych rozwiązań dla przychodni i małych klinik medycznych. IC Pen jest zintegrowany z rozwiązaniem Simple Care, dzięki czemu wszelkie dokumenty pacjenta są ewidencjonowane w systemie w sposób automatyczny, bez konieczności utrzymywania archiwum papierowego.

MedHub (Alma) – lider wielkopolskiego rynku IT w branży medycznej, autor szpitalnego systemu informatycznego Eskulap. Produkt Eskulap został zintegrowany z długopisami cyfrowymi, aby każda zgoda pacjenta mogła być natychmiast widoczna w systemie informatycznym, a informacja o niej była autoryzowana przy pomocy behawioralnego podpisu biometrycznego pacjenta.