O firmie

Misja

Misję IC Solutions można w dwóch słowach określić przez Invisible Computing (IC), czyli sprawienie, aby korzystanie z komputera stało się niezauważalne. Naszą wizją jest tworzenie i wdrażanie zaawansowanych technologicznie projektów informatycznych, które zmieniają świat analogowy na cyfrowy w sposób nieodczuwalny. Bazując na naszych doświadczeniach, wysoka technologia to taka, po którą może sięgnąć każdy, nie jest tylko dla wybranych. Dzięki takiemu spojrzeniu, użytkownikami naszego rozwiązania może być poznański personel medyczny, warszawscy opiekunowie socjalni, gdańscy badacze z Instytutu Morskiego, ale również międzynarodowi obserwatorzy OBWE, którzy wyjeżdżają na misje w różne zakątki świata i przy pomocy naszej technologii wypełniają raporty, oceniając czy przeprowadzane wybory są demokratyczne.

Wizja

Wyobraź sobie współczesny świat bez komputera. Nie możesz? My też nie! Ogromy potencjał komputerów, zalew informacji, jak i rozwój techniki oraz zwiększenie tempa życia sprawia, że komputer staje się niezbędnym narzędziem w niemal wszystkich dziedzinach życia. A teraz wyobraź sobie świat bez widzialnego komputera bez monitorów klawiatury bez okienek i kabli. Nie możesz? My możemy!

IC Solutions dostarcza kompleksowe i innowacyjne środowiska informatyczne. Naszym celem jest poprawa procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu informatycznego, poczynając od diagnozy, przez stworzenie koncepcji informatyzacji procesów, wytworzenie oprogramowania, wdrożenie dedykowanego rozwiązania, aż po opiekę serwisową związaną z utrzymaniem serwisu IT.

Zespół

dr Rafał Witkowski

founder, CTO

Przemysław Jesionowski

CCO

 

dr Krzysztof Krzywdziński

Patrycja Kogut

CFO

 

 

 

Jan Błażejewski

Key Account Manager

 

 

Praca

Jako dynamicznie rozwijająca się firma wciąż potrzebujemy świeżej krwi, głów pełnych pomysłów i zapału do ich realizacji. Nabór na nowe stanowiska pracy prowadzimy w sposób ciągły, a każdy kto chce wdrażać innowacyjne technologie bądź jest zainteresowany pracą w młodym zespole, który realizuje zupełnie niespotykane na rynku przedsięwzięcia, może znaleźć u nas pracę!

Najnowsze oferty

Programista .NET

IC Solutions poszukuje pracownika na stanowisko Programista .NET – dowiedz się więcej!

Zobacz wszystkie oferty