O firmie

Misja

Misję IC Solutions można w dwóch słowach określić przez Invisible Computing (IC), czyli sprawienie, aby korzystanie z komputera stało się niezauważalne. Naszą wizją jest tworzenie i wdrażanie zaawansowanych technologicznie projektów informatycznych, które zmieniają świat analogowy na cyfrowy w sposób nieodczuwalny. Bazując na naszych doświadczeniach, wysoka technologia to taka, po którą może sięgnąć każdy, nie jest tylko dla wybranych. Dzięki takiemu spojrzeniu, użytkownikami naszego rozwiązania może być poznański personel medyczny, warszawscy opiekunowie socjalni, gdańscy badacze z Instytutu Morskiego, ale również międzynarodowi obserwatorzy OBWE, którzy wyjeżdżają na misje w różne zakątki świata i przy pomocy naszej technologii wypełniają raporty, oceniając czy przeprowadzane wybory są demokratyczne.

Wizja

Wyobraź sobie współczesny świat bez komputera. Nie możesz? My też nie! Ogromy potencjał komputerów, zalew informacji, jak i rozwój techniki oraz zwiększenie tempa życia sprawia, że komputer staje się niezbędnym narzędziem w niemal wszystkich dziedzinach życia. A teraz wyobraź sobie świat bez widzialnego komputera bez monitorów klawiatury bez okienek i kabli. Nie możesz? My możemy!

IC Solutions dostarcza kompleksowe i innowacyjne środowiska informatyczne. Naszym celem jest poprawa procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu informatycznego, poczynając od diagnozy, przez stworzenie koncepcji informatyzacji procesów, wytworzenie oprogramowania, wdrożenie dedykowanego rozwiązania, aż po opiekę serwisową związaną z utrzymaniem serwisu IT.

Zespół

Przemysław Jesionowski

Chairman of the Board

Tomasz Kalinowski

Chief Technology Officer

Patrycja Kogut

Chief Financial Officer