Invisible Computing

Naszą misję można w dwóch słowach określić przez Invisible Computing (IC), czyli sprawienie, aby korzystanie z komputera było nieodczuwalne, a kojarzyło się jedynie z codziennymi przyjemnościami. Naszą wizją jest tworzenie i wdrażanie indywidualnych, zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych projektów informatycznych, których podmiotem jest Klient i jego potrzeby, a myślą przewodnią jest wykorzystanie nowoczesnych urządzeń przenośnych zamiast niewygodnych komputerów.

Usługi

Digitalizacja danych

Flagowym produktem firmy IC Solutions jest IC Pen – system digitalizacji danych papierowych przy użyciu rozwiązania długopisów cyfrowych.

Dedykowane systemy informatyczne

Dział programistyczny IC Solutions oferuje realizację i wdrożenie dowolnego biznesowego rozwiązania informatycznego.

Dostawa i instalacja sprzętu

Firma IC Solutions jest partnerem wiodących dystrybutorów sprzętu, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych i najtańszych rozwiązań hardware’owych.

Zobacz nasze usługi

Nasza wizja

Wyobraź sobie współczesny świat bez komputera. Nie możesz? My też nie! Ogromny potencjał komputerów, zalew informacji, jak i rozwój techniki oraz zwiększenie tempa życia sprawia, że komputer staje się niezbędnym narzędziem w niemal wszystkich dziedzinach życia. A teraz wyobraź sobie świat bez widzialnego komputera bez monitorów klawiatury bez okienek i kabli. Nie możesz? My możemy!

IC Solutions dostarcza kompleksowe i innowacyjne środowiska informatyczne. Naszym celem jest poprawa procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu informatycznego, poczynając od diagnozy, przez stworzenie koncepcji informatyzacji procesów, wytworzenie oprogramowania, wdrożenie dedykowanego rozwiązania, aż po opiekę serwisową związaną z utrzymaniem serwisu IT.

Klienci

Instytut Matki i Dziecka
Instytut Morski w Gdańsku
Enea Operator

Kontakt

  +48 888 489 286

  biuro@icsolutions.pl

  IC Solutions Sp. z o. o.
ul. Wołkowyska 19
61-132 Poznań

  NIP: 972-124-87-17